Upgrade 2.846

kasa

 1. Přidáno zaokrouhlení ostatních měn při tisku účtenky
 2. Přidána možnost zablokovat prodej na desetinná místa, pokud to není vážené zboží.
 3. Přidán tisk prodejů mínusem v pokladní uzávěrce. (Lze vypnout v configu.)
 4. Opravena chyba při ukládání kalibrace v režimu klient-server. (Pokud byla kasa v režimu "klient", nedokázala uložit novou kalibraci.)
 5. Opravena chyba zobrazení sortimentu na tlačítkách. (Pokud byl v office odebrán kód, položka zůstala na tlačítku.)

office

 1. Přidána poznámka do peněžního deníku.
 2. Přidán tisk náhledu inventurních rozdílů v rozpracované inventuře.
 3. Přidáno zaokrouhlení měn v kurzovním lístku.
 4. Přidán filtr surovin/receptur ve skladových kartách a recepturách. Ctrl+Tab
 5. Přidáno F3 do výdejek.
 6. Opravena chyba - výrobek v inventuře nezačínal od nuly. (Vzniklo v roce 2017! Výrobek se choval jako běžná skladová karta a svým počátečním stavem zkresloval výsledek inventury v Kč. )
 7. Opravena chyba - podivné skoky po editaci (F12) receptury v kuchyni.
 8. Opravena chyba - zobrazení při filtru surovin v přehledu marže.
Video jak udělat upgrade.
2.836 Automatický upgrade

Od verze 2.834 se nový upgrade bude automaticky nabízet ke stažení. U nižších verzí 2.833 a níže se musíte s námi spojit a my vám upgrade provedeme manuálně. jak provedete upgrade se dozvíte zde

Více
2.845

kasa

 • Opravena chyba eet v nulové sazbě dph. (Pokud byla v konfiguraci chybně nastavena sazba dph2 (15%) nebo dph3 (10%) na nulu a odesílaná tržba měla být v sazbě 0%, došlo během odesílání eet k zařazení do špatného sloupce (zakl_dan2 nebo zakl_dan3) .)
 • Upraveno vypínání serveru, part2. (Pokud byl spuštěn server a uživatel vypnul počítač, server zablokoval vypnutí počítače.)
 • Více
  2.844

  kasa

 • Přidána možnost neodečítat motivace v pokladní uzávěrce. (Nastavuje se v kase.)
 • Přidána možnost zvětšení účtu během markování. (Tlačítko v pravém dolním rohu účtu. Zobrazí se pouze pokud se účet nevejde celý.)
 • Více
  2.842 Definice klávesnice

  Rozšířeny možnosti "definice klávesnice". Umožňuje volbu písma, zobrazení ceny, zvětšování/zmenšování tlačítek. Přidána možnost rozdělení pokladní uzávěrky na dva lístky (cash/výdejky). Má smysl pouze u "mini". Opravena chyba v tisku účtenek s položkami ve šťastné hodince. (Projevovalo se pokud na účtu byla stejná položka ve dvou různých cenách. Týká se pouze tisku účtenky. Data i eet správně. Vzniklo během posledních 6 měs.)

  Více
  2.836 Nová grafika

  NĚKOLIK NOVÝCH VYLEPŠENÍ A NOVÁ GRAFIKA TLAČÍTEK. (uživatelům od verze 2-834 se stahuje sama, stačí použít tlačíko "Nová verze") Repre karty. Slevové karty mají nové nastavení repre karta. Při prodeji na repre kartu je automaticky vytvořena výdejka (ne-eet). Možnosti pokladní uzávěrky. Tisk seznamu prodejů v pokladní uzávěrce je rozdělen na prodejky / výdejky. Zobrazení celkového obratu v pokladní uzávěrce prodejky / výdejky. Potřebujete spočítat zákazníky? Ve vlastnostech skladové karty je přidána možnost "Netisknout na účtenku" tento nástroj umožní na ůčtenku zapsat počet ale i třeba národnost vašich zákazníků, na učtence se to nezobrazí ale seznam bude vytvořen v prohlížení prodejů. Možnost změnit text "výdejka". Přejmenování hlavičky výdejky. U verze 2.834 se nový upgrade nabídne ke stažení. Jak zjistíte svojí verzi a uděláte upgrade najdete zde U nižších verzí 2.833 se musíte s námi spojit a my vám upgrade provedeme manuálně. Systémové parametry a opravy chyb. Opravena chyba zobrazení nové rychlé receptury a vzkazu do kuchyně (vzniklo ve verzi 2-836). Opravena chyba nulování opakovaných tisků při společné uzávěrce více kas.

  2.828 Obnovení Licence

  Možnost obnovení licence i bez vaší přítomnosti, V této verzi si můžete stáhnout licenci do kasy aniž by jste museli kasu spojit s vaším flash diskem na kterém máte office.

  Více