Platnost certifikátu EET

Blíží se období, kdy může končit platnost některých pokladních certifikátů, které používáte pro evidenci tržeb. Vydané pokladní certifikáty mají platnost 3 roky.

Pokud jste si tedy například zřizovali pokladní certifikát v posledním čtvrtletí roku 2016, bude jeho platnost končit v posledním čtvrtletí 2019 apod. Po vypršení platnosti certifikátu nebude systém evidence tržeb přijímat datové zprávy podepsané neplatným certifikátem. Pokud si tedy pokladní certifikát ve svém pokladním zařízení nevyměníte včas za nový, nebudou po vypršení platnosti certifikátu vaše tržby zaevidovány.

Nepamatujete si, kdy proběhlo generování Vašeho pokladního certifikátu, a chcete zjistit, zda se Vás tato situace týká? Ověřte si dobu platnosti Vašeho pokladního certifikátu.

Co musíte udělat Vy

Když budete postupovat podle našich pokynů, tak celá výměna bude trvat jen 2 minuty.

 1. Získat přístupové kódy na eet portál https://www.etrzby.cz
 2. Domluvit si s námi termín výměny certifikátu. od 8:00 do 20:00
 3. V domluveném termínu zapnout na pokladně help a se získanými kódy se přihlásit na portál eet.
 4. Zavolat nám v dohodnutém termínu a vše ostatní už uděláme za vás.
2.842 Definice klávesnice

Rozšířeny možnosti "definice klávesnice". Umožňuje volbu písma, zobrazení ceny, zvětšování/zmenšování tlačítek. Přidána možnost rozdělení pokladní uzávěrky na dva lístky (cash/výdejky). Má smysl pouze u "mini". Opravena chyba v tisku účtenek s položkami ve šťastné hodince. (Projevovalo se pokud na účtu byla stejná položka ve dvou různých cenách. Týká se pouze tisku účtenky. Data i eet správně. Vzniklo během posledních 6 měs.)

Více
Upgrade 2.848

Pro nastavení On-line verze nás kontaktujte.


kasa

 1. Vylepšena komunikace s eet servery. (Nyní je rychlejší.)
 2. Přidány přenosy po internetu. Kasa umí data přijímat i odesílat data.
 3. Přidána možnost tisku bonu v sumarizované podobě.
 4. Přidána nulová sazba dph do mini.
 5. Přidána váha do mini.
 6. Přidán výběr fontů pro windows xp. (Ano, stále ještě existují kasy s tímto systémem...)
 7. Opravena chyba při tisku s nastaveným "left margin".
 8. Opravena občasná chyba v definici klávesnice. (Při přidávání/ubírání řádků mohlo dojít k situaci, kdy se kasa "kousla" na jednom rozměru.)

office

 1. Přidány přenosy po internetu. Číselník skladů, Definice kasy.
 2. Přidáno F9 (přehled příjemek) do výdejky.
 3. Přidány parametry --kbuff= a --kbbuffshow do příkazové řádky tamara.exe (umožňuje "naprogramovat", co má office dělat. Všechny znaky z --kbbuff= jsou vkládány do office, jako by byly stisknuty na klávesnici. funkční klávesy jsou ohrazeny znaky {}. Př: {enter} {esc} {f12}... --kbbuffshow pokud je uvedeno, provádění je zpomaleno a --kbbuff je zobrazován. Pokud je uvedeno --kbbuffshow=číslo, číslo určuje pauzu mezi znaky, ve vteřinách. )
 4. Opravena chyba ve vzkazu do kuchyně. (Vzniklo ve verzi 2.845 - po přenosu do kasy zmizela tlačítka se vzkazy.)
2.836 Nová grafika

NĚKOLIK NOVÝCH VYLEPŠENÍ A NOVÁ GRAFIKA TLAČÍTEK. (uživatelům od verze 2-834 se stahuje sama, stačí použít tlačíko "Nová verze") Repre karty. Slevové karty mají nové nastavení repre karta. Při prodeji na repre kartu je automaticky vytvořena výdejka (ne-eet). Možnosti pokladní uzávěrky. Tisk seznamu prodejů v pokladní uzávěrce je rozdělen na prodejky / výdejky. Zobrazení celkového obratu v pokladní uzávěrce prodejky / výdejky. Potřebujete spočítat zákazníky? Ve vlastnostech skladové karty je přidána možnost "Netisknout na účtenku" tento nástroj umožní na ůčtenku zapsat počet ale i třeba národnost vašich zákazníků, na učtence se to nezobrazí ale seznam bude vytvořen v prohlížení prodejů. Možnost změnit text "výdejka". Přejmenování hlavičky výdejky. U verze 2.834 se nový upgrade nabídne ke stažení. Jak zjistíte svojí verzi a uděláte upgrade najdete zde U nižších verzí 2.833 se musíte s námi spojit a my vám upgrade provedeme manuálně. Systémové parametry a opravy chyb. Opravena chyba zobrazení nové rychlé receptury a vzkazu do kuchyně (vzniklo ve verzi 2-836). Opravena chyba nulování opakovaných tisků při společné uzávěrce více kas.

Upgrade 2.846

kasa

 1. Přidáno zaokrouhlení ostatních měn při tisku účtenky
 2. Přidána možnost zablokovat prodej na desetinná místa, pokud to není vážené zboží.
 3. Přidán tisk prodejů mínusem v pokladní uzávěrce. (Lze vypnout v configu.)
 4. Opravena chyba při ukládání kalibrace v režimu klient-server. (Pokud byla kasa v režimu "klient", nedokázala uložit novou kalibraci.)
 5. Opravena chyba zobrazení sortimentu na tlačítkách. (Pokud byl v office odebrán kód, položka zůstala na tlačítku.)

office

 1. Přidána poznámka do peněžního deníku.
 2. Přidán tisk náhledu inventurních rozdílů v rozpracované inventuře.
 3. Přidáno zaokrouhlení měn v kurzovním lístku.
 4. Přidán filtr surovin/receptur ve skladových kartách a recepturách. Ctrl+Tab
 5. Přidáno F3 do výdejek.
 6. Opravena chyba - výrobek v inventuře nezačínal od nuly. (Vzniklo v roce 2017! Výrobek se choval jako běžná skladová karta a svým počátečním stavem zkresloval výsledek inventury v Kč. )
 7. Opravena chyba - podivné skoky po editaci (F12) receptury v kuchyni.
 8. Opravena chyba - zobrazení při filtru surovin v přehledu marže.
Video jak udělat upgrade.
2.836 Automatický upgrade

Od verze 2.834 se nový upgrade bude automaticky nabízet ke stažení. U nižších verzí 2.833 a níže se musíte s námi spojit a my vám upgrade provedeme manuálně. jak provedete upgrade se dozvíte zde

Více
2.845

kasa

 • Opravena chyba eet v nulové sazbě dph. (Pokud byla v konfiguraci chybně nastavena sazba dph2 (15%) nebo dph3 (10%) na nulu a odesílaná tržba měla být v sazbě 0%, došlo během odesílání eet k zařazení do špatného sloupce (zakl_dan2 nebo zakl_dan3) .)
 • Upraveno vypínání serveru, part2. (Pokud byl spuštěn server a uživatel vypnul počítač, server zablokoval vypnutí počítače.)
 • Více
  2.844

  kasa

 • Přidána možnost neodečítat motivace v pokladní uzávěrce. (Nastavuje se v kase.)
 • Přidána možnost zvětšení účtu během markování. (Tlačítko v pravém dolním rohu účtu. Zobrazí se pouze pokud se účet nevejde celý.)
 • Více