Skladové karty, receptury Office

Každé zboží, které chceme prodávat musí mít skladovou kartu a nebo recepturu.

 • Skladová karta - prodej zboží na kusy, a nebo podle receptury kterou vytvoříte ze skladové karty.
 • Počítadlo - je vhodné pro kávovary, pivní tanky, posmixy a ostatní zařízení s počítadlem prodaných jednotek.
 • Výrobek - zboží u kterého chcete sledovat pohyb prodeje, ale nechceme dělat příjem ani inventuru tohoto zboží.
 • Kredit voucher - Jed určen pro prodej dárkových poukazů, podle platného zákona o EET, prodeji voucherů a kreditů.
 • Platnost licence

  Užívání software Tamara se provádí pouze bankovním převodem. Je plně automatická, tak je potřeba dávat pozor na dobu splatnosti a víkendové prodlení banky. Když se dostanete do takové situace, tak nejrychlejším řešením je vložit peníze hotově přímo na náš účet. Automaticky se vám do 20-ti minut vygeneruje nová licence a faktura vám bude zaslána na váš e-mail.

  Nová verze programu

  Protože neustále na softwaru pracujeme a snažíme se reagovat na rychle se měnící prostředí, tak budete moci vždy používat tu nejnovější verzi programu. Pro správný vývoj pokladního sytému je velice důležitá zpětná vazba našich zákazníků. Proto budeme rádi, když nám napíšete vaše nápady nebo potřeby a my tak budeme moci rychle reagovat a upravit software tak, aby splňoval ty nejnovější požadavky a trendy.

  Jak múžu stornovat EET účtenku

  Jestli jste něco prodali a odeslali na EET a byla to cyba tak teď můžete to stejný prodat s mínusem. Postup: na číselné klávesnici pokladny stiskněte/ mínus (-) / množství a dané zboží / prodat. Tržba bude znovu odeslána a poslána jako mínusová na EET. V pokladní uzávěrce bude vydět prodej mínusem. Celková tržba je ponížená o prodej mínusem. V TAMARA R1 se tímto krokem vrátí zboží do skladu. TAMARA MINI se nic dalšího neděje. Video návod níže.